Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DOÇ DR EMRAH ŞENEL
DOÇ DR EMRAH ŞENEL
25 Ağustos 1965 tarihinde Gümüşhane'de doğdu. İlkokul eğitimini Gümüşhane'de, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı.
08 Ocak 2012, 09:41

            1990 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. İstanbul İstinye ve Bakırköy Devlet Hastanelerinde pratisyen hekim olarak çalıştı. 1994 yılında başladığı Ankara Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesinde Çocuk Cerrahisi Asistanlığını 1999'da tamamladı. Pratisyen Hekim olarak İstanbul İstinye Devlet Hastanesi’nde (1990-1992), Çocuk Cerrahisi Asistanı olarak Ankara Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi’nde (1994-1999), Çocuk Cerrahisi Uzmanı olarak Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastenesi’nde (1999- 2004) görev yaptı.

             Askerliğini Erzurum Mareşal Çakmak Askeri Hastanesi’nde (2000) tamamladı. Askerlik sonrası Çocuk Cerrahisi Uzmanı olarak Ankara SSK Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi’nde (2004-2005), Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi’nde (2005-2010), Çocuk Cerrahisi Şef Muavini olarak Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi’nde (2005-2011) ve 2011 yılından itibaren Çocuk Cerrahisi Doçenti olarak Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi’nde görev yapmaktadır.

              Özellikle Anorektal malformasyonlarla ilgili çalışmaları vardır. İngilizce bilmektedir. Yurt içi dergilerde yayınlanan makaleleri, uluslararası kongrelerde sunulan yazılı ve sözlü bildirileri, ulusal kongrelerde sunulan yazılı ve sözlü bildirileri bulunmaktadır. Halen Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Doç Dr ve Başhekim Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Bu haber 3615 defa okunmuştur.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Diğer Haberler

İsmail HAYAL İsmail HAYAL
BİR ÇINAR: HIFZI KENAN ÇETİNER
H Kenan ÇETİNER H Kenan ÇETİNER
GÜMÜŞ PORTRELER
Hasan PİR Hasan PİR
GÜMÜŞHANE DEĞERLERİNİ TANIYOR
Aydın AKDENİZ Aydın AKDENİZ
GÜMÜŞ YÜREKLİ PORTRELER
M. Nihat MALKOÇ M. Nihat MALKOÇ
İSMAİL HAYAL ve GÜMÜŞ PORTRELER
Hamza ÇAKIR Hamza ÇAKIR
ALTIN KALEMDEN GÜMÜŞ PORTRELER
H. Temel AKARSU H. Temel AKARSU
BAĞDAT CADDESİ
Kenan AYDIN Kenan AYDIN
GÜMÜŞ PORTRELER ve İSMAİL HAYAL
Muzaffer ARSLAN Muzaffer ARSLAN
OKUMAK
Oltan SUNGURLU Oltan SUNGURLU
GÜMÜŞ YÜREK İSMAİL HAYAL
Turan TUĞLU Turan TUĞLU
GÜMÜŞ PORTRELER İÇİN BİR KAÇ SÖZ

SİTE ANKET

Gümüşhane'nin yeni Belediye Başkanı hangi meslekten olsun?


GÜMÜŞHANE'DEN SON HABERLER

EN ÇOK OKUNANLAR

  • Bugün haber eklenmedi.
hermes replica bags, celine boston bags, Replica Louis Vuitton, canada goose outlet toronto factory, Canada Goose Clothing Outlet Uk Canada Goose parka discount Canada Goose small louis vuitton womens azaadsource.com celine crescenttravelclub Moncler hermes birkin outlet celine handbags replica prada outlet bags canada goose cheap celine bags outlet canada goose vest outlet prada replica birkin bag sale trong>Canada Goose Outlet sale